Pieteikšanās kampaņai “Traki droša vasara” ir noslēgusies!

Traki drošai vasarai būs būt! Pateicoties vecāku augstajai aktivitātei, visas BALTA kampaņas “Traki droša vasara” bezmaksas polises ir pieteiktas, tāpēc reģistrācija kampaņai ir noslēgta. Priecājamies par vecāku lielo interesi un rūpēm – lai mums visiem pozitīviem piedzīvojumiem bagāta un droša vasara!

  • BALTA bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšana sniegs atbalstu TIKAI gadījumos, kad gūtas šādas traumas: lūzumi un apdegumi*.

  • Bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšana būs spēkā: 01.06.—31.08.2023.

  • Apdrošināšanu var pieteikt bērniem vecumā no 2 līdz 18 gadiem. Pieteikumu apdrošināšanai ir tiesības aizpildīt tikai bērna vecākam vai tā likumiskajam pārstāvim.

  • Vienam bērnam ir spēkā tikai viena akcijas ietvaros izsniegta bezmaksas nelaimes gadījuma apdrošināšanas polise.

  • Bezmaksas apdrošināšanas polišu skaits ir ierobežotā daudzumā.

Ar akcijas noteikumiem vari iepazīties ŠEIT.

TESTS: Vai esi gatavs traki drošai vasarai?

Ar pārliecību, ka vasarai ir jābūt traki drošai, sadarbībā ar Valsts policiju, Ceļu satiksmes drošības direkciju un biedrībua “Peldēt droši” jau ceturto gadu esam izveidojuši zināšanu pārbaudes testu par drošību vasaras periodā. Jo zināšanu, tāpat kā piesardzības, nekad nevar būt par daudz!

PILDĪT TESTU

* Šī bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšanas līguma (polises) noteikumi paredz atlīdzību izmaksāt tikai par traumām, kas minētas šeit un norādītas noteikumu Nr 4305.11.01 pielikumā “Traumas II”. Polises noteikumi neparedz atlīdzināt zaudējumus, kas radušies apdrošinātajai personai, nodarbojoties ar sportu, izņemot tos sporta veidus, kuri norādīti minēto noteikumu 4.2. punktā (Atpūtas aktivitātes). Bezmaksas apdrošināšanas ietvaros atlīdzība netiek izmaksāta par vieglām traumām (piemēram, mežģījumiem, sastiepumiem, mīksto audu bojājumiem utt.).